Rusya vizesi kaç günde çıkar?

Rusya vizesi başvurunuzda sizlere bir rehber olarak sizlere bilgi veren web sitemiz bilgilerini aktarmaya devam ediyor. Rusya vizesi alırken dikkat etmeniz gerekenler, Rusya vizesi ücretleri hakkında tüm bilgileri web sitemizden bulabilirsiniz. Bu kısımda tarafımıza çokça sayıda iletilen sorulardan birisini yanıtlamaya çalışacağız.

Rusya vizesi kaç günde çıkıyor?

Standart Rusya vizesi başvurusunda vizeniz, evrakların konsolosluğa tesliminden 5 iş günü sonra çıkmaktadır.

Rusya vizesini en hızlı nasıl alabilirim?

Express Rusya vizesi hizmetimizden yararlanarak vizenizi 1 iş günü içinde teslim alabilirsiniz.

Rusya vizesi kaç günde çıkar?

Vize başvuru evraklarınız tarafımızda iletildikten sonra detaylı bir şekilde inceleriz. Daha sonra evraklarınız tamamlandıktan sonra evraklarınız Rusya Konsolosluğu‘na verilmektedir. Rusya Konsolosluğu başvurusunu yaptığımız Rusya vizesi başvurusunu ve evrakları inceledikten sonra, istenilen vize kategorisi için belirlenen süreler içinde vizenin verilmesine karar vermektedir. Bu süreler 4 ile 10 iş günü içerisinde değişmektedir. Bazı durumlarda bu süreler Konsolosluk kararına göre değişiklik gösterebilmektedir. Rusya Konsolosluğu gerek görmesi halinde, evrakların incelenmesini ve vizenin teslimi için süreyi 30 güne kadar uzatma hakkına sahiptir.

Rusya vizesini en hızlı nasıl alabilirim?

Bizler profesyonel olarak garantili Rusya vizesi hizmeti sunuyoruz. Şu anda yaptığımız bütün Rusya vizesi başvurularından olumlu yanıt almış ve müşterilerimize vizelerini teslim ettik. Acil bir işi olan müşterilerimizin vizelerini 1 günde çıkartıyoruz. Evet yanlış duymadınız Rusya’da acil bir işi olan müşterilerimizin Rusya Vizesini 1 günde çıkarıyoruz. Peki bu nasıl oluyor?

Express rusya vizesi hizmetimizden faydalanarak Rusya vizesini 1 günde çıkartabiliriz. Firmamız Rusya konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu resmi akredite acentesidir. Bu yüzden yaptığımız başvurulara öncelik vererek bunların işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizde vizenizin hızlı çıkmasını istiyorsanız hemen tarafımıza gerekli evraklarınızı iletin ve başvurunuzu gerçekleştirelim.