Rusya 3 Aylık Vize Fiyatı

Rusya 3 aylık vize fiyatı Ticari Rusya vizesi kategorisine girmektedir. Yani Rusya’da 3 aylık bir vize almak istiyorsanız Ticari Rusya vizesi almanız gerekmektedir. Rusya 1 Ocak’tan itibaren Rusya’ya giriş/çıkış için Rusya vizesi istemektedir. Rusyavizesi.eu web sitemiz sizlere bu konuda rehber olabilecek bir web sitesidir.

Rusya 3 Aylık Vize Fiyatı Ne kadardır?

Rusya 3 aylık vize dediğimiz Ticari Rusya vizesi fiyatlarını öğrenmek için bu sayfamızı detaylıca okumanızı öneriyoruz. Okumanız sizin faydanıza olacaktır ki aksi halde çok daha fazla ücret vermek zorunda kalabilirsiniz. Bizler bunun önüne geçebilmek için her zaman sizin yanınızdayız.

Rusya 3 Aylık Vize fiyatını öğrenmek için telefon numaramız olan 0212 516 7067 yi arayarak 7/24 telefon başında olan müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Bizler Rusya konsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu Resmi akredite acentesiyiz.

Rusya 3 Aylık Vize Fiyatını öğrenirken dikkat edin!

Rusya 3 Aylık vize fiyatı yani ticari Rusya vizesi ücretini öğrenirken sağlam kaynaklardan bilgi almaya özen gösterin. Çünkü günümüzde piyasada çok fazla merdivenaltı çalışan vize merkezleri bulunmaktadır. Bu vize başvuru merkezleri sizlerin bilgilerini alarak ve Komisyon oranlarını maksimum düzeye çıkararak iş yapmaktadırlar. Böylelikle siz tüketicilerin cebinden gereksiz yere çok sayıda para çıkmaktadır. Rusya 3 aylık vize fiyatları sabittir. Rusya 3 aylık vize fiyatlarını Rusya Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu akredite acentelerinden almaya çalışın.

BERHEL TURİZM Rusya Konsolosluğu Yetkili Acentesi

Biz Berhel Turizm olarak Rusya Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu Resmi akredite acentesiyiz. Sizlere profesyonel olarak tüm dünya vize hizmetleri sunuyoruz. Rusya 1 Ocak 2016 tarihinden beri Rusya vizesi uygulamasını getirdi ve müşterilerimize kolaylık sağlamak için onlara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Böylelikle Rusya vizesi en hızlı şekilde alıyor ve müşteriye teslim ediyoruz. Müşterilerimizin mutlu ve kuşkusuz gönül rahatlığı ile ayrılmalarını sağlıyoruz.

Rusya vizesi ücreti için komisyonumuzu minimum düzeyde tutuyoruz. Böylelikle 3 aylık Rusya vizesi aldığınızda merdiven altı vize merkezlerine çok fazla para dökmekten kurtuluyor hızlı, garantili ve ucuz Rusya vizesi sahibi oluyorsunuz. Berhel Turizm olarak sizlere sunmuş olduğumuz bir kampanya bulunuyor;

Rusya vizesini bizden alan tüm müşterilerimize uçak biletlerinde büyük indirim sağlıyoruz.

Berhel Turizm olarak 2007 yılından beri Seyahat ve Turizm hizmetleri sağlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ucuz uçak biletleri ile çok sayıda bilet kestik. Şimdi Rusya vizesini bizden alan tüm müşterilerimize yapacağı Rusya uçuşu için Rusya uçak biletleri fiyatlarını en dip fiyata çekerek satışını gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için hemen arayın:0212 516 7067