<

Hakkımızda

HAKKIMIZDA VE HİZMETLERİMİZ.
Rusyavizesi.eu bir Berkhel Danışmanlık ve Turizm Şirketi kuruluşu olup,şirketimizin güvencesi altındadır.Uzman ve deneyimli kadrosu ile Rusya vizesi,Rusya ticari vize,Rusya özel ziyaret vizesi,Rusya’da oturum vizesi,Rusya vatandaşlık işlemleri ile ilgili siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş bir danışmanlık firmasıdır. Hizmetlerimiz dahilinde vize işlemleri süresince sizleri hiçbir zahmete sokmadan vize işlemlerinizi, son aşamasına kadar takip ederek tüm işlemler sonuçlanıncaya kadar sizlere sunar ve sonrasında ise şirketimizden duyduğunuz memnuniyeti ölçmeyi amaçlamaktadır.
Rusya 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Bordo pasaport sahibi olan Türkiye vatandaşları için vize uygulamasını yeniden getirmiştir. Adıgeçen 12 Mayıs 2010 tarihinde imzalanmış olan Rusya – Türkiye vatandaşları için karşılıklı seyahatlere ilişkin usullere dair anlaşmayı kısmen durdurmuştur. Bu yüzden Rusya’ya ziyaret edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları mutlaka Rusya vizesi almaları gerekmektedir.
Rusyavizesi.eu çağrı merkezi profesyonel operatörleri sizleri Rusya seyahatiniz ile ilgili doğru vize tercihi yapmanız konusunda bilgilendirerek yardımcı olacaktır.Rusya Federasyonu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına çeşitli vizeler uygulamaktadır – Turistik Rusya Vizesi,Ticari Rusya Vizesi,Özel Ziyaret Vizesi,Rusya Öğrenci Vizesi,Rusya İşçi Vizesi.Vize tercihinizi yaptıktan sonra,dosyanızın Rusya Konsolosluğuna eksiksiz sunulması için prosedürler dahilinde işlem uygulanır.
Rahatlığınız ve zamanınız bizim için son derece önemlidir. Bu yüzden sizi ilgilendiren konularda danışmanlık hizmeti veren tecrübeli ekip arkadaşlarımız Rus Vizesi merkezimizde çok kanallı iletişim merkezi (telefon – e-posta) oluşturmuşlardır.
Rusyavizesi.eu size Rusya vizesi hakkında destek verecek, aynı zamanda Rus vizesinin düzenlenmesinde konfor , rahatlık sağlayacak ve sizi zaman kaybından kurtaracaktır.
BERKHEL DANIŞMANLIK VE TURİZM
Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve kaliteli hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan profesyonel ekibi ile bu ilke doğrultusunda daha fazla müşteri sadakati sağlayacak ve misafirlerimizin beklediği ama rakiplerimizin henüz sahip olamadıkları hizmetleri en uygun fiyat avantajları ile müşterilerine sunmayı, keyif alacakları seyahat organizasyonları düzenlemeyi hedeflemektedir.Copyright © 2016 rusyavizesi.eu Bu site Berhel Turizm güvencesi altındadır.
web tasarım