Rusya Çalışma Vizesi

Rusya çalışma vizesine ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Bu yazımızı okumaya başladığınızda artık kafanızda Rusya çalışma vizesi nasıl alınır? diye soru işaretleri dönmeyecek. Çünkü bu yazımızda Rusya çalışma vizesinin nasıl alındığını sizlere adım adım anlatacağız. Şimdi dilerseniz hemen başlayalım.

Adımlara geçmeden önce Rusya çalışma vizesi‘nin tarafımızdan hızlı ve kolay bir şekilde alındığını belirtelim. Rusya çalışma vizesi Rusya’nın Türkiye’de yetkilendirmiş olduğu Rusya Konsolosluğu tarafından verilmektedir. Rusya çalışma vizesi için aşağıdaki adımları izleyiniz.

ADIM 1 

Rusya çalışma vizesi başvurusu yapmadan önce mutlaka gerekli evrakların toplanması gerekiyor. Aşağıdaki evrakları toparlayarak Rusya çalışma vizesi için ilk adımı tamamlamış olursunuz.

Evraklar:

  • 2 adet biometrik fotoğraf
  • Geçerli pasaport
  • Davetiye
  • İş ve Ev adresi

ADIM 2

Rusya çalışma vizesi için birinci adımı tamamladıysanız ikinci adıma geçebilirsiniz. Evraklarınızı topladıktan sonra vize başvuru merkezimize uğrayın. Burada müşteri temsilcilerimizden bilgi alarak aklınıza takılan soruları sorun. Yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizin verdiği bilgilere uymak.

ADIM 3

Bu adımda sizin yapacağınız çok fazla birşey yok. Evraklarınızı bize verdikten sonra hemen evraklarınızı işleme koyarak Rusya çalışma vizesi için başvuru yaparız. Başvurumuz değerlendirilir ve sonuçlanır. Sonuçlandıktan sonra vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizi vize başvuru merkezimize çağırırız.

ADIM 4

Rusya çalışma vizeniz artık hazır. Yapmanız gereken vize başvuru merkezimize uğrayarak vizenizi almak.

İyi seyahatler.