Turistik Amaçlı Rusya Vizesi için gerekli evraklar

Rusya Federasyonu’na 30 günü geçmeyecek kadar bir seyahat yapacaksanız Rusya turistik amaçlı vize başvurusu yapabilirsiniz. Rusya Konsolosluğu başvurulan kişinin evraklarına çok dikkat etmektedir. Bu yüzden başvurunuzu bir Rusya Konsolosluğu Akredite acentesinden yapmanızı öneririz. Biz Rusya Konsolosluğu resmi akredite acentesi olarak sizlere en hızlı ve garantili Rusya vizesi hizmetleri sunuyoruz. Evraklarınızı hazırlayıp bize uğrayın.

Turistik Amaçlı Rusya Vizesi için gerekli olan evraklar

  1. Geçerli Pasaport (Rusya’dan dönüşünüzden itibaren minimum 6 ay daha süresi kalması gerekmektedir ve Rusya vizesinin basılması için en az 2 adet boş sayfası olması gerekmektedir.)
  2. Rusya Vizesi Başvuru Formu ( visa.kdmid.ru adresinden Online olarak doldurularak imzalanması gerekir. Tarafımızdan doldurulmaktadır.)
  3. Biometrik fotoğraf (2 adet) (3,5×4,5 cm boyutlarında Arka fon beyaz olması gereklidir.)
  4. Rusya Federasyonu’nda geçerli tüm seyahatini kapsayan kişisel 1 aylık seyahat sağlık sigortası. (Mutlaka tarafımızdan temin edilmesi gerekmektedir. Türkiye’de yapılmış sigortalar kabul edilmemektedir.)
  5. Rusya Federasyonu’nda konaklayacağınız turistik  otel rezervasyon belgesi. (Tarafımızdan temin edilmesi gerekmektedir. )
  6. Rusya konsolosluğu gerek gördüğünde sizlerden ek belge talep edebilir.


Copyright © 2016 rusyavizesi.eu Bu site Berhel Turizm güvencesi altındadır.
web tasarım