Ticari Amaçlı Rusya Vizesi için gerekli evraklar

Ticari amaçlı Rusya vizesi Rusya Federasyonu’na iş, ticaret amaçlı seyahat yapmak isteyenler için tercih edilmektedir. Rusya ticari vize almak için mutlaka Rusya’da işbirliği içinde olduğunuz firma tarafından davet mektubu almanız gerekmektedir. İşbirliği içerisinde olduğunuz firma Rusya Federasyonu İçişleri bakanlığı Pasaport – Vize Şube Müdürlüklerinden resmi bir davetiye alması gerekmektedir. Bu davetiyenin aslı size ulaştırılması gerekir. Fotokopi, Fax gibi işlemler kesinlikle Rusya Konsolosluğu tarafından kabul edilmemektedir.Firma Rusya’da kalacağınız gün sayısını mutlaka belirtmelidir.

Ticari Amaçlı Rusya Vizesi için gerekli olan evraklar

  1. Geçerli Pasaport (Rusya’dan dönüşünüzden itibaren minimum 6 ay daha süresi kalması gerekmektedir ve Rusya vizesinin basılması için mutlaka 2 adet boş sayfası olması gerekir.)
  2. Rusya Vizesi Başvuru Formu ( visa.kdmid.ru adresinden Online olarak doldurularak imzalanması gerekir.Tarafımızdan doldurulmaktadır.  )
  3. Ticari Davetiye (Mutlaka Rusya Federasyonu Federal göç şubesinden onaylanmış olması gerekir.)
  4. Biometrik fotoğraf (2 adet) (3,5×4,5cm) (Arka fon beyaz olması gereklidir.)
  5. Rusya Federasyonu’nda geçerli tüm seyahatini kapsayacak kişisel seyahat sağlık sigortası. (Mutlaka tarafımızdan temin edilmesi gerekmektedir. Türkiye’de yapılmış sigortalar kabul edilmemektedir.)
  6. Rusya konsolosluğu gerek gördüğünde sizlerden ek belge talep edebilir.


Copyright © 2016 rusyavizesi.eu Bu site Berhel Turizm güvencesi altındadır.
web tasarım