Fenerbahçe Maçı İçin Rusya Vizesi Nasıl Alınır?

Takımını desteklemeye hazır mısın? Fenerbahçe Türkiye’de rakibi olan Rusya takımını De Souza’nın attığı goller ile 2 – 0 kazanmayı başarmıştı. Şimdi sıra deplasmanda. Türk takımı Fenerbahçe 25 Şubat 2016 tarihinde Rusya’da Lokomotiv Moskova’ya konuk olacak. Bu yüzden takımını desteklemeye hazır ol. Takımının hiç olmadığı kadar sana desteği var. Fenerbahçe maçını izlemek için mutlaka Rusya vizesi başvurusunu yapın 1 günde vizeniz hazır olsun.

Güncelleme (25.02.2016)

Değerli okurlarımız, Bu konu için Rusya vizesi başvurusu artık gerçekleştiremiyoruz. Maç tarihinden minimum 2 gün önce tüm vize başvurularını gerçekleştirdik. Bilginize…

Lokomotiv Moskova – Fenerbahçe maçı için Rusya vizesi almak gerekiyor mu?

Evet. Takımını desteklemen için mutlaka Rusya vizesi alman gerekiyor. Rusya 1 Ocak 2016 tarihinde vize uygulamasını tekrar getirdi. Bu yüzden Rusya’ya giriş çıkış yapacak olan vatandaşların mutlaka Rusya vizesi alması gerekiyor.

Fenerbahçe Maçı için Rusya vizesi kaç günde çıkar?

Fenerbahçe maçı 25 Şubat 2016 tarihinde yapılıyor. Bunun için sizlere en hızlı olarak Experess Turistik Rusya vizesini öneriyoruz. Vizeniz başvurunuzdan 1 gün sonra hemen hazırlanıp teslim edilir.

!!!!Kampanya!!!!!

Fenerbahçe maçı için alacağınız Rusya vizesi ile sizlere kolaylılar sağlamaya devam ediyoruz. Rusya vizesini bizden almanız durumunda sizlere uçak biletlerini çok uygun fiyata veriyoruz.

Şimdi karar verdiysen hemen başvurunu 0212 516 7067 numaralı hattımızı arayarak yapabilirsin. Hadi takımını desteklemek için ilk adımını at.